Top

ERP systémy

V dnešnom rýchlom svete plnom množstva informácii a dát potrebných na analýzu je priam nutné zefektívniť zastaralé spôsoby práce. Firmám pri ich napredovaní rastie potreba zvýšenia počtu zamestnancov na administratívnych pozíciach. Je to však naozaj nevyhnutné a efektívne?
ERP systém od Odoo sa prispôsobuje aktuálnym potrebám jednotlivých spoločností. Na základe zozbieraných dát sám vyhodnocuje potrebné informácie a tieto reporty sú prístupné kedykoľvek, komukoľvek kto ich práve potrebuje. Kontaktujete nás a naśi profesionáli Vám radi ukážu ako tento systém dokáže zefektívniť procesy vo Vašej firme.

PRVOTRIEDNE SLUŽBY SÚ PRI IMPLEMENTÁCII ERP SYSTÉMU NUTNOSŤOU:

Konzultácia

Stretnutia si naši klienti riadia sami. Vieme, že každý podnik má svoje nezameniteľné špecifiká a preto cielenými otázkami zisťujeme ich potreby a na základe toho vypracujeme jedinečný návrh, ktorí presne splní požiadavky jednotlivých klientov.

Implementácia

Rozumieme, že akékoľvek spomalanie Vašich procesov je pre Vás veľká strata, a preto systém implementujeme do podniku s maximálnym zreteľom na plnú a plynulú prevádzku. Naši odborníci nastavia, spárujú Vaše už používané systémy a zaškolia zamestnancov, aby ste už od prvého dňa fungovania systému ho dokázali plne obsluhovať.

Support

Podpora je najmä v začiatkoch používania veľmi dôležitá. Zabezpečíme Vám nonstop support v prípade akéhokoľvek problému a tým Vás ochránime pred možnými komplikáciami. Veríme, že poskytovateľ týchto služieb je len tak dobrý ako jeho podpora zákazníkom.
„Aj vďaka naším službám zabezpečíme efektívne riadenie chodu celého podniku z jedného miesta.“