Top

Referencie

S implementáciou LMS systému sme naším klientom ušetrili nemalé náklady s prevádzkou firemnej infraštruktúry, ktorá je finančne náročná. Postarali sme sa o spravovanie systému, a tým sme znižili potrebu zvyšovania nárokov na personálne zložky. Naši klienti tak ušetrili kontinuálne a na správnom mieste. Stiahnite si našu prípadovú štúdiu o aplikovaní e-learningu v spoločnosti ZUNO bank.

Každá firma má osobité potreby a preto sme dizajn, prvky či obsah prispôsobili na mieru požiadavkám každého klienta. Už od začiatku pomáhame overiť technickú spôsobilosť riešenia a plné zaškolenie vo využívaní služby je pre našich klientom veľkým plusom. Systémy Odoo, klienti popisujú ako veľký posun do predu vo zvýšení efektivity, poznaní ich zákazníkov a lepšiom prehľade o celej firme. Spoľahnite sa na naše služby pre váš medzinárodný biznis, HR oddelenie alebo malé podnikanie.

Vybraných 6 prínosov, pre klientov využívajúcich naše služby:

Curaprox - maloobchod

Lms systém moodle sa im natoľko osvedčil, že ho plánujú rozšíriť aj do ďalších krajín v Európe. Okrem toho, že ním školia interných zamestnancov, využijú ho aj na školenie externých partnerov. Ušetrili tak veľa času a nákladov spojených so vzdelávaním zamestnancov.

Suitable Tech - technologická firma

Firma pomocou systému Odoo efektívne riadi svoje sklady a výrobu efektívne a s ľahkosťou. Prostredníctvom Odoo zistili slabé miesta v ich procesoch a tým ho zefektívnili. Rýchla lokalizácia produktov im zabezpečuje zvýšenie produktivity ich zamestnancov.

Amex Optics - maloobchod

Po implementácii systému Odoo sa zefektívnilo riadenie celého obchodu. Správa a sledovanie reklamácii spolu s zrušením a vrátením platby z online obchodov. Ľahké aplikovanie dane z pridanej hodnoty na všetky objednávky podľa krajiny odoslania.

Advancetech International - služby

ERP systému manažment umožnil v reálnom čase vidieť výkonnosť spoločnosti a nemusí čakať na finančné správy na konci obdobia. Lepšia koordinácia medzi plnením objednávok a predajným tímom. Lepšia správa cash flow s automatizovanými upomienkami na platby.

Zuno - Banka

Dnes už nefungujúca spoločnosť, ktorá počas svojho pôsobenia využívala e-learning na kompletné zaškolenie zamestnancov. Aj vďaka nemu nemuseli zvyšovať ich počet a dokázali efektívne školiť všetkých, naraz a na rôznych miestach.

Equipment Sales - Maloobchod

Implementácia ERP systému priniesla lepšiu prehľadnosť medzi zásobami v rôznych skladoch a umožnila firme ich rýchly presun medzi nimi. Tým sa zefektívnil zásielkový čas a znížlili sa náklady na zásielky. Zozbierané dáta im pomohli so zavedením nového obchodného online modelu.